Charakteristika sekčných garážových brán

Sekcionálne dvere sa otvárajú vertikálne a „schovávajú sa“ pod stropom. Tento typ brán sa odlišuje tým, že na ich otváranie nepotrebujú priestor pred garážou. Sú preto ideálne pre ľudí, ktorí nemajú pred garážou veľkú príjazdovú cestu alebo priestor. Sekcionálne brány je možné inštalovať do každého garážového otvoru a dodatočne sú utesnené. Je zaujímavé, že v týchto bránach sa číslo priechodu zvyšuje o 14 cm, čo uľahčuje vstup do garáže so širokým autom.

Vzhľad a farba sú k dispozícii vo viacerých možnostiach, ktoré vám ponúka
nemecký výrobca brán Hormann.

Máte otázky? Špecifikujte nám svoje preferencie, budeme vás kontaktovať.

Doplnok ku garáži je možné objednať len v prípade objednávky garáže od našej firmy.

BRÁNOVE POHONY

Automatický ochranný systém

Spoľahlivý mechanizmus okamžite zastaví bránu v prípade prekážky. Kvôli zvýšenej bezpečnosti odporúčame nainštalovať bezdotykovú fotobunku. Pohon Hörmann SupraMatic P je štandardne vybavený fotobunkou.

Funkcia mäkkého štartu a brzdy

Brána sa otvára a zatvára plynulo a ticho. Fázu štartu a zastavenia je možné nastaviť individuálne. Toto riešenie šetrí mechanizmus garážových brán a dlhodobo si zachováva svoju účinnosť.

Kontrola zabezpečenia

Automatické sekcionálne brány Hörmann sú testované a certifikované TÜV podľa smerníc TTZ v oblasti „Odolnosť garážových brán proti vlámaniu“.

Ponúkame pohony Hormann

Pohon SupraMatic pre garážové dvere

Extrémne rýchly pohon s mnohými ďalšími funkciami.

Pohon ProMatic Akku

Komfortný pohon garáže bez elektrického pripojenia. Rovnako ako v mobilných telefónoch je batéria pripojená k zásuvke pomocou priloženej nabíjačky.

Galéria