Garáže staviame na pevnej pozinkovanej oceľovej konštrukcii, ktorá zabezpečí naozaj dlhú životnosť a stabilitu garáže. Na konštrukcii je natiahnutá hustá akrylová omietka s veľkosťou zrna 1,5 – 2 mm, takže garáž budí dojem murovanej stavby. Farbu garáže si navyše môžete zvoliť sami podľa ral vzorkovníka a zladiť ju tak s domom či inou stavbou, pri ktorej bude garáž umiestnená.  Okrem výberu farby máte taktiež možnosť zvoliť si variant zateplenej garáže. Takáto garáž má vynikajúce izolačné aj akustické vlastnosti.  Okrem stien je zateplená aj strecha, vďaka čomu nehrozí žiadny únik tepla.

V lete si zase udržuje stálu, mierne chladnú teplotu, takže je vhodná aj ako technická miestnosť, sklad či dielňa.  Celú realizáciu garáže vám zväčša dokážeme vyhotoviť v priebehu 1. dňa. Veľmi rýchlo a bez zbytočných starostí vám tak na dvore či inom pozemku vyrastie kvalitná garáž na auto, motorku, štvorkolku alebo záhradné náradie. Vybrať si pritom môžete z viacerých typov garáží. Vyhotovíme vám základnú garáž pre jedno auto, no aj dvojgaráž či radové garáže pre 3 a viac áut. Vyhotovujeme tiež garáže v atypických rozmeroch a tvaroch. Ak už máte predstavu o tom, aký typ garáže by vám vyhovoval, nakombinujte si ju sami prostredníctvom nášho interaktívneho konfigurátora garáží.

51184442_1011732732362158_5333531662808514560_n
Pultová strecha je vhodná na všetky typy našich garáží.

S PULTOVOU STRECHOU

Podľa vášho výberu si môžete zvoliť spomedzi garáží pre jedno auto, dvojgaráží či radových garáží s výklopnou alebo sekčnou garážovou bránou.

d (8)
Sedlovú strechu využívame takmer na všetky typy našich garáží.

SO SEDLOVOU STRECHOU

Je vhodná na garáže pre jedno auto, dvojgaráže s dvoma malými bránami, no aj na dvojgaráže so širokými bránami. Tieto garáže sú vyrobené z pevnej pozinkovanej oceľovej konštrukcie s hustou akrylovou omietkou.

K našim garážam dodávame aj kompletné príslušenstvo.

DOPLNKY KU GARÁŽAM

Na garáže montujeme buď výklopné alebo sekčné brány, a to na manuálny alebo automatický pohon. Okrem toho máte možnosť objednať si garáž s oknomdverami alebo oknom aj dverami, ktoré umiestnime podľa vašich požiadaviek.