AVIANO_PS_004
Plot s moderným a neobvyklým štýlom ladí s modernou architektúrou.

AVIANO PS 004

Plot PS 004 sme vytvorili tak, aby vyhovoval trendom modernej architektúry a súčasne aj potrebám našich zákazníkov. Kombinácia ALUZINC fólií a náterov poskytuje dlhodobú protikoróznu záruku.

BORMIO_PP_002
Typ plota vhodný pre moderné, ale aj tradičné projekty.

BORMIO PP 002

Pokiaľ hľadáte plot, ktorý je originálny a štýlový, je pre vás tento model ideálny. Je dostupný v rôznych farbách, vďaka čomu získa jedinečný charakter a skvelo doplní usporiadanie priestoru.

SONY DSC
Kombinácia moderného vzhľadu a jemnej estetiky.

BORMIO PP 002 (P)

Model PP 002 (P) je vďaka svojmu ľahkému a modernému vzhľadu vhodný pre tých, ktorí chcú zdôrazniť výhody svojich záhrad a pozemkov.

BORMIO_PP_002_P64
Ideálne riešenie pre domy s geometrickým tvarom.

BORMIO PP 002 (P64)

Plotu PP 002 (P64) dodávajú jedinečný vzhľad vodorovne usporiadané úseky, ktoré mu dodávajú moderný nádych. Vďaka svojej originálnej podobe môže zvýrazniť aj  zaujímavé usporiadanie záhrady.

SONY DSC
Moderný, štýlový, ale zároveň esteticky jemný.

BORMIO PP 002 (P82)

Zábradlia vyrábame na mieru, takže je vždy predom potrebné zameranie a konzultácia ohľadom konštrukcie zábradlia.

CEREA_PS_001
Jedinečný štýl pre moderné i tradičné stavby.

CEREA PS 001

Lamelové ploty sú charakteristické výnimočnou estetikou a jedinečným štýlom, ktorý vyhovuje modernej architektúre i tradičnej stavbe. Cerea PS 001 v sebe spája kombináciu vysokokvalitných materiálov a profesionálneho dizajnu.

COMO_PB_001
Novinka v kánone modelov KONSPORT.

COMO PB 001

Model, ktorý dodá moderným budovám jedinečný charakter. Vzor je vypálený presným laserom.

GAVI_DIVERSO
Plot, ktorý si môžete sami navrhnúť.

GAVI DIVERSO

Použitie rôznych profilov, poradie usporiadania a šírka rozstupov sú parametre, ktoré si môžete vybrať podľa svojho vlastného vkusu. 

TRINO_PP_001
Jednoduchý tvar, ale neobmedzené možnosti.

TRINO PP 001

Klasický charakter a tvar a takmer neobmedzené možnosti. Tento vzorový koncept v kombinácii s pôvodnými farbami zdôrazní štýl tradičnej aj modernej architektúry.

SIENA COLOR
Neobmedzené možnosti miešania farieb.

SIENA COLOR

Z každého plotu SIENA Color sa môže stať umelecké dielo – vyberte si akúkoľvek farbu z RAL-palety a užite si originálny a pre váš domov ideálny plot.

SIENA_NOCE
Trvanlivé a veľkolepé ploty.

SIENA NOCE

 Model SIENA Noce je odpoveď na rastúci záujem o trvanlivé a veľkolepé ploty. Vďaka použitiu inovatívnych technológií sme začali výrobu plotov, ktoré dokonale napodobňujú prírodné drevo.

SIENA_PINIA
Trvanlivé a veľkolepé ploty.

SIENA PINIA

Model SIENA Pinia je odpoveď na rastúci záujem o trvanlivé a veľkolepé ploty. Vďaka použitiu inovatívnych technológií sme začali výrobu plotov, ktoré dokonale napodobňujú prírodné drevo.